voorpagina redactionele samenvattingen gegevens deelnemers standpunten debat opinie-peiling stemming help over besliswijzer

Deelnemerslijst

Aanklikken van Naam deelnemer brengt u naar diens Persoonlijke Gegevens. Door aanklikken van het E-mail-adres kunt u de deelnemer rechtstreeks E-mailen.
# Naam deelnemer E-mail-adres Organisatie
1
2 Jos Aben M.Frenk@Midveld.bve.nl
3 H.M.W. Ackermans bobemack@worldaccess.nl
4 Arnoud Akkermans Arnoud.Akkermans@rivm.nl
5 Jeroen Baeten O_IRS@euronet.nlGemeente Tilburg
6 Helmut H. Beckhuis Helmut.H.Beckhuis@DIB.DGM.minvrom.nl
7 Gerjan Beniers gjmb5735@worldaccess.nl
8 Ad van Berlo bkbgab@stud.tue.nl
9 Marco Blaauw marco.blaauw@tip.nl
10 Eric van Bokhoven evb@pi.net
11 Bert Brocking brocking@pi.net
12 Jos Brok jbrok@qstone-2.qstone.nl
13 Erik Bruggink E.Bruggink@AHDB.AGRO.NL
14 Marcel Bullinga roesderz@xs4all.nlOntwerper/projectleider Besliswijzer
15 A.M. Burger LNVZ@LNVZ.AGRO.NLMinisterie LNV directie Zuid
16 Wim Claessen boulvard@pi.net
17 Sjaak Cox Henkens.cox@pi.net
18 Ton Daamen microton@pi.net
19 Jan Damen jda17095@tref.nl
20 Jan Deckers jan.deckers@pi.net
21 Godfried van Diepen godfried@knoware.nl
22 H. Doorenbos FMBOZ@xs4all.nlOTB
23 Bart-Jan Flos b.j.flos@kub.nlRedactie Besliswijzer
24 P. van Geel psgprvnb@pi.netProvincie Noord-Brabant
25 J.J.A.C. Geene pmpcprodevco@pi.net
26 Frans Geerts F.Geerts@obragas.nl
27 J. van Gerven Quist@horizon.nl
28 Seb de Groot sebgroot@pi.net
29 H.E. Grootmeijer dgobosch@pi.net
30 Wim Harmsen recron@euronet.nlVereniging Recron
31 Charles Hogenhuis charles.hogenhuis@tip.nl
32 P.A.G. van den Ing vding@pi.net
33 Chris Jacobs prencj@pi.net
34 E.J. Janse de Jonge E.J.JanseDeJonge@kub.nl
35 Eric Jansen heijnen@nedernet.nl
36 Frans de Jong fcdejo@pi.net
37 Ronald Kalwij 101332.1571@compuserve.com
38 Bart van Kasteren bartist@pi.net
39 Wim Kersten wimk@worldaccess.nl
40 Jan Klink jan.klink@olon.nl
41 J.G. Kloosterboer kloostrb@natlab.research.philips.com
42 Pascal Kolkman P.J.M.Kolkman@kub.nlRedactie Besliswijzer
43 Xander Koolman Xander@cuci.nl
44 Paul van der Krabben paul.van.der.krabben@tip.nl
45 Hans de Kuyper pon@pi.netRedactie Besliswijzer
46 Hans Latour latour@iaehv.nl
47 Jan Lavrijsen hollvoet@pi.net
48 Bas de Leeuw sdl@tref.nl
49 Steven Lenos lenos@xs4all.nlRedactie Besliswijzer
50 Maria van Lith marmat96@telebyte.nl
51 M.C.W.A. van Loosbroek-Molhuizen tloosbro@pi.net
52 Leopold Manche l.manche@sge.tue.nl
53 Michel Marijnen Marijnen@concepts.nl
54 Peter Martin pema@dds.nl
55 Edwin Martin edwin@codim.nlProgrammeur Besliswijzer
56 Peter Matthijs pema@pi.net
57 Hans van der Meeren hvdm@pi.net
58 Pieter Meeuwis meeuwis@iaehv.nl
59 Koos de Meij formaat38@pi.net
60 Wim Muller mullerw@pi.net
61 Cees Pals jorien@worldaccess.nl
62 Gijs Pannekoek gpannek@worldonline.nl
63 Willem Peek bmak@worldonline.nl
64 Geert van der Peet gvdpeet@worldaccess.nl
65 A. Polder kkinfo@katjeskelder.nl
66 Jan Poort mooizo@concepts.nl
67 Paul van Poppel BMF@antenna.nlBMF
68 Rolf van Putten rpu@concepts.nl
69 Bento de Ras b.deras@inter.nl.net
70 M.C. Rijk M.C.Rijk@kub.nl
71 Michel Savelkoul M.J.E.P.Savelkoul@kub.nl
72 R.J. Schaeffer rschaeff@pvda.nl
73 Renť Schuurman toyhand@concepts.nl
74 G. SchŲpping schoppin@tref.nlENFB afdeling Breda en West-Brabant
75 Nana Smit-Zevenhek 101614.53@compuserve.com
76 DaniŽlle Snellen D.M.E.G.W.Snellen@bwk.tue.nl
77 Paul Speť 101476.1544@compuserve.com
78 Piet Timmers 100707.646@compuserve.com
79 Stephan Toers Bijns stephan@acc.nl
80 Jan de Vaan u101501@vm.uci.kun.nl
81 Jan. Veldhuisen K.J.Veldhuisen@bwk.tue.nl
82 Theo Veltmans 101464.731@compuserve.com
83 Carla Verheijen Carla.Verheijen@pi.netRedactie Besliswijzer
84 Bertrand Verhelst haghorst@pi.net
85 Jan Verkuylen egadvies@pi.netPSK/SEOB
86 Piet Verrijt pverrijt@psw.nl
87 Willem Verschuuren stijltot@pi.net
88 Pieter Versteegde pieterv@worldaccess.nl
89 Leo Vollebregt ncb@worldaccess.nlNCB
90 L.J.T. de Vreede L.deVreede@net.HCC.nl
91 Stef van de Weerd labiel@pi.net
92 Cor Weijns weynscjj@tref.nl
93 Nelleke van Wijk Pwijk.Gvelders@Inter.NL.net
94 Bas Wijnands wijnmark@gayworld.nl
95 J.M.W. Wilmsen jwjwr@plant.nl
96 Jeroen Zijlmans j.zijlmans@pi.net